Sportowe auto o charakterystycznym kształcie i unikalnym wyglądzie, sprzedawane od 50 lat – to flagowy model samochodu znanej i lubianej marki Porsche, któremu poświęcamy szczególną uwagę. Serwis 911 jest dla nas nie tylko codzienną pracą, ale przede wszystkim pasją.

Czas na podniesienie mocy i momentu obrotowego! Proponowany przez nas profesjonalny i jednocześnie bezpieczny chiptuning poprawia parametry silnika w samochodzie i zmniejsza zużycie paliwa, zapewniając kierowcy niezapomniane wrażenia, nawet podczas codziennej jazdy.

Serwis porsche

Postaw na wysoką jakość świadczonych usług, efektywne naprawy samochodów i dobór markowych części oraz profesjonalną współpracę z wykwalifikowanym personelem – wybierz Serwis 911. Każde Porsche to dla nas nowe wyzwanie, pracujemy z pasją.

Chip Tuning - szybka i widoczna poprawa parametrów silnika

Skutecznym sposobem na zwiększenie momentu obrotowego oraz podniesienie mocy silnika jest popularny od kilku sezonów chip tuning. Wszelkie prace sprowadzają się przede wszystkim do edycji programu sterującego pracą sterownika silnika. W przeważającej większości pojazdy są kontrolowane przez komputer ECU (Engine Control Unit). Za pomocą odpowiednich tabel wartości (tzw. map) można dokonać zmian w pracy poszczególnych elementów w układzie wytryskowym, dolotowym i dostosować indywidualnie do potrzeb każdego kierowcy.

Usuwanie filtrów cząstek stałych

Zapchany filtr cząstek stałych znacząco wpływa na zużycie głównych podzespołów sinika między innymi turbinę i zawór EGR, nie mówiąc o tym że nie spełnia swojego podstawowego zadania – ochrony środowiska. Jeżeli filtr cząstek stałych FAP/DPF ulegnie zapchaniu – warto wtedy zgłosić się do nas – my profesjonalnie poradzimy sobie z tym problemem.

Serwis K Jetronic

W ramach naszych usług prowadzimy także serwis układu wtryskowego K Jetronic – regulację układu i regenerację poszczególnych elementów.

Przeprowadzamy również profesjonalne i precyzyjne renowacje aut. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych Klientów i przywrócić sprawność ich ulubionych pojazdów.

Jak dojechać

Zapchany filtr cząstek stałych FAP/DPF już nie musi być problemem – wystarczy zgłosić się do nas! Nie warto wydawać majątku na zakup nowej części, można skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów oraz zdecydować się na usunięcie tego elementu na stałe.

Naszą specjalnością jest kompleksowa renowacja pojazdów, poczynając od napraw mechanicznych, przez odnowę wnętrz, aż po lakierowanie. Przywracamy dawny blask samochodom różnych marek i roczników. Zlecenia realizujemy ze zwróceniem uwagi nawet na najmniejszy szczegół.

VIDEO

Mapa strony:

Podmiot odpowiedzialny:

Rojekt i wykonanie:

 

marcinrusak.com

 

JFF Group